Movies
Ratings
159
Men in BlackRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5