Titles you rated
The DreamersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
CatsRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0