Movies
Ratings
2222 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
- Love ResetRated ★ 3.5
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 Concrete UtopiaRated ★ 4.5 Concrete UtopiaRated ★ 4.5
 ItRated ★ 3.0 ItRated ★ 3.0
 A Haunting in VeniceRated ★ 3.0 A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 The FlashRated ★ 3.5 The FlashRated ★ 3.5
 SmugglersRated ★ 3.5 SmugglersRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 3.0 ElementalRated ★ 3.0
 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
 The Pope's ExorcistRated ★ 1.5 The Pope's ExorcistRated ★ 1.5
 Violent NightRated ★ 4.0 Violent NightRated ★ 4.0
 Heart of StoneRated ★ 2.5 Heart of StoneRated ★ 2.5
 The MoonRated ★ 1.5 The MoonRated ★ 1.5
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0 Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
 Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0 Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0