Movies
Ratings
330
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The WaveRated ★ 3.0
The InerasableRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5