Titles you rated
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0