Titles you rated
PunchRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5