Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0