Titles you rated
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0