Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Pretty CrazyRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
WickedRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0