Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Holy LandRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0