Movies
Ratings
310
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 3.5
My KingRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
HappenstanceRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
MisbehaviorRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5