Movies
Ratings
643
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5