Series
Ratings
13
Golden TimeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5