Movies
Ratings
132
The SmurfsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
BeanRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 2.5
Gnomeo & JulietRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5