Movies
Ratings
287
SearchingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0