Movies
Ratings
19
WhiplashRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0