Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5