Movies
Ratings
208
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.5
Tinker BellRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0