Titles you rated
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0