Series
Ratings
328
White ChristmasRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 2.0- First LoveRated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
Bride of the CenturyRated ★ 2.0
RivalRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.5- Mr. QRated ★ 2.5
- The LandRated ★ 2.5