Series
Ratings
130
Lie to MeRated ★ 2.0
Can We Love?Rated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
The Accidental CoupleRated ★ 1.0
Que Sera, SeraRated ★ 1.0
Idle MermaidRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.0
- You Are My DestinyRated ★ 1.0
East of EdenRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
SpyRated ★ 1.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.0