Series
Ratings
483
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
- A-List to PlaylistRated ★ 2.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Change Days Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5