Titles you rated
HushRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
1922Rated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0