Series
Ratings
62
My MisterRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5