Series
Ratings
25
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0