Titles you rated
BlindnessRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 1.0
DetourRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
TimingRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 1.5
Time RenegadesRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0