Movies
Ratings
63
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 1.0