Movies
Ratings
99
Love, LiesRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5