Movies
Ratings
14
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5