Series
Ratings
58
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5