Titles you rated
RevelationRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- VirusRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
My♡PuppyRated ★ 0.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0