Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5