Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0