Movies
Ratings
597
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 1.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0