Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 2.0
It BoyRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 2.5