Movies
Ratings
178
The Suicide ShopRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5