Movies
Ratings
802
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.0
The House of UsRated ★ 4.0
EntangledRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 2.0
Dersu UzalaRated ★ 3.5
The UnionRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 2.5
PauletteRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 2.5