Titles you rated
- OppenheimerRated ★ 4.0
- Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
- Little WomenRated ★ 4.0
- Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
- Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
- The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
- Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
- Me Before YouRated ★ 2.5
- PassengersRated ★ 3.0
- The Age of AdalineRated ★ 2.0
- SicarioRated ★ 4.0
- Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
- The Maze RunnerRated ★ 3.5
- Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
- VenomRated ★ 3.5
- Manchester by the SeaRated ★ 3.0
- Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
- MoonlightRated ★ 2.5
- The RevenantRated ★ 3.5
- Sing StreetRated ★ 2.5