Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
CasinoRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5