Series
Ratings
324
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
Happy Valley Season 3Rated ★ 4.5
Happy ValleyRated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5