Movies
Ratings
327
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 0.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 5.0