Movies
Ratings
379
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0