Series
Ratings
118
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0