Series
Ratings
55- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0