Titles you rated
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0