Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0