Movies
Ratings
49
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 0.5
Sin CityRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5