Movies
Ratings
93
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.0