Titles you rated
Robin HoodRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0