Movies
Ratings
245
Geri's GameRated ★ 4.0
Jack-Jack AttackRated ★ 4.0
Mike's New CarRated ★ 4.0
Luxo Jr.Rated ★ 5.0
PRESTORated ★ 4.0
OmeletteRated ★ 4.5
Partly CloudyRated ★ 4.5
Day & NightRated ★ 5.0
Partysaurus RexRated ★ 4.5
One Man BandRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
BURN·ERated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0